TajemnicaBardzo ważna zasada (jak każda w tym kursie, w końcu dążymy do poprawy jakości Twojego życia) to Afirmacyjna Polityka Prywatności. Swoje afirmacje powinieneś trzymać w sekrecie, niedostępne dla innych, z kilku powodów. Mówienie o swoich afirmacjach może wywołać różne reakcje wśród ludzi.

Jedni będą się cieszyć z Twoich planów, postępów, ale inni będą świadomie, lub nie, demotywować Cię do działania. Część z nich może czuć się zagrożona. Niektórzy, żeby udowodnić Ci, że to co afirmujesz jest bez sensu, mogą podjąć działania dywersyjne.

Ludzie nie lubią, gdy ktoś przejawia świadomość, jak działa życie. Czują się wtedy jak zombie pośród żywych. Zwróć uwagę na zachowania ludzi na ulicy. Ludzie, którzy mają spuszczone głowy, marudzą, narzekają całymi dniami, nie zwracają niczyjej uwagi. Obecne społeczeństwo uważa to, za coś normalnego. Zwróć natomiast uwagę na reakcje osób, gdy ktoś idzie uśmiechnięty. Uważają go za wariata, chorego, czasem nawet schizofrenika.

My jako ludzie, boimy się wyjść z tzw. strefy komfortu , wolimy tkwić na karuzeli martwego życia – wegetować – i narzekać  jakie ono jest kiepskie i beznadziejne, niż spaść z niej, może trochę się poobijać, ale obudzić się i ŻYĆ, i TWORZYĆ!

Be Sociable, Share!