Rozdroże w Twoim życiu
Istnieją dwie drogi w Twoim życiu, ta po której chciałbyś iść i ta po której kroczysz.

Każdy z nas, chciałby aby obie te drogi pokrywały się ze sobą, i tak naprawdę tylko od nas zależy, czy uda nam się je złączyć.

Czy miejsce w którym jesteś teraz, jest tylko kolejnym etapem na drodze "ku szczęściu i spełnieniu", czy jednak zboczyłeś z tej ścieżki. Każdy z nas miewa chwile słabości, trafiamy wtedy na rozdroże, ale to od nas zależy, czy wybierzemy odpowiednią ścieżkę.

Błędy są nieodłączną częścią naszego życia. Wszyscy, bez wyjątku je popełniamy. Niektóre jest ciężko naprawić, niektórych się nie da. Jednak w każdym momencie naszego życia podejmujemy decyzję, która decyduje o tym, którędy podążymy dalej. To Ty wybierasz drogę, którą podążasz.

Jeśli zboczyłeś z właściwej ścieżki, zawróć. Może ktoś z Twoich znajomych, przyjaciół próbuje wskazać Ci właściwą drogę, podać rękę, pomóc podnieść się, gdy upadłeś. Nie odrzucaj tej pomocy. Inni dostrzegają to, czego my sami często nie potrafimy zobaczyć. Może inni potrafią docenić Twój potencjał, Twoje talenty, które Ty uważasz, za coś całkowicie normalnego. Doceń tych, którzy pomimo Twojej niechęci i czarnych myśli starają Ci się pomóc. Oni pokładają w Tobie nadzieję. Nie zmarnuj jej!

Zmiany możemy dokonać, dopóki żyjemy. I ani jednej chwili dłużej, dlatego spraw proszę, by ten czas, który masz był czymś ważnym, nie tylko dla Ciebie ale również dla innych. 

Idąc przez życie, popełniaj błędy. Popełniając błędy, wiesz, że próbujesz, a próbując wytrwale dojdziesz do celu swej podróży.

Zamknięcie się na wszystkich dookoła, odcięcie się od świata, jest rozwiązaniem, ale chyba najgorszym ze wszystkich. Nie rozwiąże to Twoich problemów, a może je tylko pogłębić.

Inni ludzie potrafią ukazać nam sprawy z całkowicie innej perspektywy, niż ta, którą my przyjęliśmy. Nie trwaj uparcie przy swojej "racji", otwórz się na inne rozwiązania, spróbuj czegoś nowego. Zaryzykuj zmiany.

 

Be Sociable, Share!