Myśli - ukierunkuj je pozytywnie

Nie pracuję wystarczająco ciężko by być bogatym.

Nie zasługuję na prawdziwą miłość.

Nie mogę sobie pozwolić na szczęście i chwilę rozrywki.

Będę brutalnie szczery i wybacz mi to proszę, ale każde
z powyższych zdań to GÓWNO PRAWDA.

I ktoś w końcu musi to powiedzieć głośno!

Przekonania, które są w Twojej podświadomości wykreowały się od chwili Twoich narodzin. Odkąd przyszedłeś na ten świat obserwujesz wszystko to, co dzieje się dookoła. Dzieci, które wychowywały się w mniej zamożnych lub biednych rodzinach, gdzie rodzice ciężko pracowali, a mimo to wystarczało "ledwie do pierwszego", mają trudniejszy start w dorosłe życie. Ich podświadomość była karmiona niedostatkiem, ograniczeniami.

Przypatrz się ludziom, którzy osiągają sukces. Nie ciężką pracą fizyczną, a mądrą pracą umysłu osiągają bogactwo. Mój mentor z zespołu powiedział mi kiedyś: "Jeśli masz odpowiednie nastawienie, to nawet sprzedając skarpetki, możesz odnieść sukces i stać się bogatym". I powiem  Ci, miał racje. Istnieją firmy, internetowe, które zarabiają potężne pieniądze sprzedając skarpetki. Grunt to nastawienie
i systematyczna praca.

Jakie myśli pojawiają się w Twojej głowie gdy przydarzy Ci się coś miłego? Pojawiają się myśli "miło, fajnie, ale nic nie trwa wiecznie", czy "dziękuję za tę sytuację, czekam na więcej podobnych"?

Twoje nastawienie i podświadome przekonania to klucz do Twojego sukcesu. Bogactwa, szczęścia
i bezpieczeństwa. Nawet jeśli obecnie daleko Ci do pozytywnego podejścia są sposoby, żeby je zmienić.

Jednym z moich ulubionych sposobów na zmianę nastawienia jest technika "Co jeśli…?"
Proces jest prosty. Jeśli pojawia się jakiś problem w Twoim życiu, zatrzymaj swoje negatywne myśli
i zacznij rozmyślać, marzyć lub przewidywać najlepsze z możliwych rozwiązań.

Podam przykład:
W Twojej głowie pojawia się "Nie zdążę z projektem w pracy, na pewno go zawalę". Postępując według techniki "Co jeśli…?" Obieramy najlepszy możliwy rozwój wydarzeń. "Szef na pewno dostrzeże moje starania i wysiłek jaki włożyłem w ten projekt, doceni mnie i będzie powierzał ważniejsze projekty, a co za tym idzie, otrzymam awans i podwyżkę"

Pamiętajmy proszę, że wszystko jest energią i posiada swoją częstotliwość. Ciężko uwierzyć, że krzesło to również energia, niedługo pojawi się artykuł na ten temat. Mnie było w to ciężko uwierzyć, ale fizycy kwantowi są zgodni. WSZYTKO JEST ENERGIĄ. Dlatego musimy zadbać o nasze myśli, przekonania
i swoją podświadomość, aby energia, która jest w nas, była pozytywna i przyciągała pozytywne rzeczy do naszego życia.

Be Sociable, Share!