Szczegółowość afirmacjiOdpowiedz sobie na pytanie: Czego tak naprawdę pragnę?

Chcesz więcej pieniędzy?

Chcesz by Twoje życie było lepsze?

Chcesz schudnąć?

Jeśli chcesz więcej pieniędzy, zarabiając 30.000zł rocznie, to otrzymując 30.005 zł rocznie, Twoja afirmacja sprawdziła się w 100%.Jeśli chcesz, by Twoje samopoczucie było lepsze. To życie zagwarantuje Ci jedną sekundę uśmiechu dłużej. Cel osiągnięty. Ważysz 95kg i chcesz schudnąć? 94,5 kg, też zapewnia Ci osiągnięcie Twojego zamierzonego celu.

Twoja podświadomość jest bardzo dokładna i szczegółowa, dlatego: Afirmacja musi być dokładna jak to tylko jest możliwe Jeśli chcesz zarabiać więcej, podaj dokładną kwotę:

Wybieram, że w 2011 roku zarobię 100.000 zł.

Gdy chcesz schudnąć to afirmacja powinna wyglądać:

Wybieram, by w kwietniu 2011 roku ważyć 85 kg.

Jeśli chcesz rozwinąć jakąś cechę charakteru, podnieść swoje kwalifikacje, przeprowadzić się, musisz być bardzo dokładny. Podaj cechę charakteru, znajdź kurs, który musisz odbyć, by podnieść swoje kwalifikacje. Dowiedz się o nim jak najwięcej, kiedy się odbywa, ile potrzebujesz pieniędzy, aby w nim uczestniczyć.

Marzysz o zmianie miejsca zamieszkania? Jeśli afirmacja będzie brzmieć: Wybieram, by przeprowadzić się do nowego miejsce zamieszkania, to może to spowodować przeprowadzkę do kawalerki w najgorszej dzielnicy w mieście. Opisz dokładnie miejsce gdzie chciałbyś mieszkać. Czy to jest dom, czy mieszkanie? W jakim mieście i jakiej okolicy. Opisz wszystko w środku, ilość pokoi, kolor ścian, umeblowanie.

Chcesz zmienić samochód? Jakiej marki? Który rocznik tego samochodu? (niektórzy gustują w starszych samochodach, jak np. Ford Mustang Boss 429 z 1969 r. 🙂 ) Jaki kolor, jakie wnętrze? Co z wyposażeniem, standardowe, czy pełne ze wszystkimi bajerami?

Im dokładniejszy opis, tym szybciej spełni się to, czego pragniesz.

Be Sociable, Share!