Liczy się "tu" i "teraz" Jak już wspominałem, nasza podświadomość, jej ukierunkowanie, ma kluczowe znaczenie w naszym życiu.

Dla niej nie ma czegoś takiego jak przeszłość i przyszłość. Istnieje tylko TU i TERAZ.

Słowa, których powinieneś używać w swoich afirmacjach to „teraz”, „obecnie”. Czasowniki muszą być w czasie teraźniejszym. Jeśli afirmacje są w czasie teraźniejszym – uczymy naszą podświadomość akceptować nowe sugestie.

To może potrwać, dlatego potrzebna jest Twoja konsekwencja. Przez wiele lat akceptowaliśmy to co dzieje się wokół nas, wprowadzaliśmy w swoją podświadomość miliony informacji, które niekoniecznie korzystnie wpływały na nasze życie.

To jak z nauką języka obcego. Nauczyciel musi poświęcić dużo więcej czasu osobie, której wydaje się, że już coś potrafi, niż osobie, która zaczyna kompletnie od zera. Nauczyciel najpierw musi wyplewić złe nawyki „zaawansowanego” ucznia.

Tak samo jest z Twoją podświadomością. Jesteś tym nauczycielem, który musi wykazać cierpliwość i uczyć swoją podświadomość nowych czynności. 

Ale skoro zapisałeś się na ten kurs to znaczy, że chcesz się uczyć, chcesz dokonać tych zmian. Nasza podróż  właśnie się zaczęła…

Be Sociable, Share!