Przeszłość jest niczym łańcuch na drzwiach do lepszego jutra

Jeśli jakiś problem powraca do Twojego życia, niczym bumerang, jeśli czegoś pragniesz, ale wciąż tego nie otrzymujesz, potrzebujesz oczyścić się. Oczyścić Twoje ciało z nagromadzonej, negatywnej energii, która powoduje, że nie osiągasz w życiu, tego czego pragniesz. Energii, która powoduje, że przyciągasz do swojego życia negatywne sytuacje.

Istnieją różne metody:

 

Jesteś tu i teraz

Ten, kto nie jest zadowolony z tego co ma,
 
nie będzie również zadowolony z tego, co chciałby mieć

Sokrates

Pierwsza metoda, jest prosta, łatwa i do spełnienia w każdej sekundzie Twojego życia. Po prostu bądź wdzięcznym za to co posiadasz tu i teraz, a więcej dobrego przyniesie Ci przyszłość. Cierpisz z powodu braku pieniędzy? Dotknęła Cię poważna choroba? Twoja relacja z najbliższymi jest kiepska?

Znajdź coś pozytywnego w obecnej sytuacji. Czy jest Ci ciepło? Czy fotel w którym siedzisz jest wygodny? Masz dach nad głową? Może ktoś się do Ciebie szczerze uśmiecha? Zacznij dostrzegać to, co Cię otacza i bądź wdzięcznym Wszechświatowi za to co Ci dał.

Wdzięczność ma olbrzymią moc i może zdziałać cuda w Twoim życiu. Codziennie wieczorem poświęć kilka minut, by spisać rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Załóż sobie specjalny Zeszyt Wdzięczności. Każdego wieczoru zapisz co najmniej 10 rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Zwróć uwagę jak wypisywanie tych rzeczy wpływa na Twoje samopoczucie, niech to wspaniałe uczucie przepływa przez Twoje ciało.

Jeśli jedyną modlitwą jaką będziesz wypowiadał będzie 
Dziękuję
to wystarczy

Meister Eckhart

Czytanie inspirujących książek

To bardzo prosty sposób, który może zmienić wiele w Twoim życiu. Zamiast siadać kolejny dzień przed telewizorem, weź do ręki inspirującą książkę. Tytułów jest bez liku, polecam Prawo Przyciągania i Zero Ograniczeń dr Joe Vitale, Prawa Sukcesu Napoleona Hilla, książki autorstwa Mariusza Szuby oraz nagrania za szkoleń.

Poświęcasz czas na oglądanie tych samych seriali, tych samych filmów, a tymczasem wolny czas można wykorzystać na swój rozwój. Inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja jaką możesz uczynić. Jeśli brak Ci motywacji do czytania, weź książkę i przeczytaj pierwsze 3 rozdziały. I każdego dnia kolejne trzy. Może się zdarzyć, że już pierwszego dnia, przeczytasz więcej niż sobie założyłeś, ponieważ jak pewnie wiesz z własnego doświadczenia, najtrudniej jest zacząć.

Jeśli nie masz czasu na czytanie, możesz zakupić audiobooki. Są to specjalnie przygotowane utwory w formacie audio, czytane przez lektora. Idealnie nadają się do słuchania podczas jazdy samochodem, sprzątania czy podczas spacerów.

Ze swojej strony mogę polecić Ci księgarnię internetową ZloteMysli.pl , gdzie wybór książek i audiobooków odnośnie rozwoju osobistego, inwestowania i oszczędzania jest naprawdę duży.

Be Sociable, Share!