EksperymentWg Alberta Einstein`a szaleństwem jest: "Robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów". Zdarzały Ci się w życiu takie sytuacje, że chciałeś coś zmienić, ale wciąż nie wychodziło? Podpowiem Ci, gdzie tkwił błąd. Najprawdopodobniej postępowałeś ciągle wg starych schematów.

Thomas Alva Edison, podczas próby wynalezienia żarówki, wykonał kilka tysięcy nieudanych prób. Żadnej z nich nie uznał za porażkę, tylko traktował je jako kolejny krok do sukcesu. Podczas każdej próby zmieniał coś, bo zdawał sobie sprawę, że tylko w ten sposób, może osiągnąć swój sukces.

Pamiętaj, że każdy dzień – to nowy dzień. Każdego dnia możesz zacząć na nowo. Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, musisz zmienić swoje postępowanie. Chcesz zrobić coś po pracy, ale jesteś zbyt zmęczony? A może to tylko Twoje przekonanie?

Uważasz, że brakuje Ci czasu? Jan Kowalski czy Bill Gates mają dokładnie 24 godziny każdego dnia. Wszyscy żyją na tym samym świecie, na którym żyjesz i Ty. Nikt nie rodzi się człowiekiem sukcesu. Człowiekiem sukcesu trzeba się stać.

Be Sociable, Share!