Lenistwo do niczego nie prowadzi

Przecież lepiej być kiepskim, niż nie istnieć wcale, prawda?

Wielu, którzy osiągnęli sukces, zaczynali od zera. Powoli budowali swoją pozycję. Niektórzy mieli łatwiej, niektórzy trudniej na starcie, ale każdy z nich musiał włożyć wysiłek w swoją pracę, w osiągnięcie swojego sukcesu.

Dlatego musisz ruszyć swoje cztery litery i zabrać się do pracy. Nie czekaj na jakiś genialny pomysł, bo nawet gdy przyjdzie, najprawdopodobniej będziesz zbyt leniwy, by go zrealizować.

Zacznij od zera, wstań z łóżka i zacznij działać! Wielokrotnie w życiu ludzie podcinają Ci skrzydła, ale przecież Ty jesteś zwycięzcą. Prawda? Masz duszę wojownika i chcesz zrealizować swoje marzenia. Zacznij od bycia kiepskim, zwracaj uwagę na to jak postępujesz, poprawiaj to, co wg Ciebie można poprawić. Zdradzę Ci pewną tajemnicę. Wszystko można poprawić. Ale musisz chcieć i być wytrwałym.

Każdy z nas uczy się przez całe życie. Ale to nie ilość wiedzy jaką posiadamy kształtuje naszą osobowość, tylko jak tą wiedzę wykorzystujemy! 

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego.

Edward John Phelps

Popełniaj błędy, bądź kiepski, ale ucz się na porażkach i stawaj się coraz lepszy w tym co robisz. Przegranym nie jest ten, co upadł, ale ten co nie chce się podnieść. I nie czekaj, aż ktoś poda Ci rękę, weźj odpowiedzialność za swoje życie!

Be Sociable, Share!